en ua
(03435) 21357 (03435) 21103

Про нас

Про нас

Використання високоякісних полімерів, барвників та різноманітних добавок дає нам можливість виробляти нашу продукцію на європейському рівні.

Про нас

   На сучасному етапі пакувальна індустрія України розвивається прискореними темпами, що характеризується появою на ринку країни нових пакувальних матеріалів і тари з більш досконалою конструкцією і дизайном упаковки.
   Наше підприємство спеціалізується на виробництві полімерної тари протягом 15 років, та займає провідне місце у цій сфері завдяки постійному оновленню високотехнологічного обладнання провідних світових виробників тісним партнерським стосункам з Європейськими фірмами, високій кваліфікації працівників.
   На сьогоднішній день ТзОВ "ЕЛІПС" - це потужне, динамічне та прогресивне підприємство України у своїй галузі. Продукція нашої фірми відіграє важливу роль у формуванні ринку полімерної тари України.
   Використання високоякісних полімерів та барвників провідних світових виробників дає нам можливість виробляти продукцію європейського рівня, яка відповідає вимогам замовника та одночасно задовольняє всі екологічні та санітарні норми. Продукція нашого виробництва поєднує у собі сучасний дизайн, естетичний вигляд, якість та надійність.
   Споживачами продукції "ЕЛІПС" є різногалузеві підприємства України у сфері виробництва будівельної продукції, безалкогольних та алкогольних напоїв, харчової продукції, зокрема: сімейного морозива, різновиди салатів, рибні пресерви та соління. Закрутка ПЕТ, ручка ПЕТ, банки та відра різних об'ємів та форм власного виробництва широко відомі в усіх регіонах нашої держави та у країнах ближнього і дальнього зарубіжжя. Експорт продукції на ринки країн Прибалтики та Європи є важливим сегментом ринку збуту. Поставляється продукція нашого виробництва у Литву, Латвію, Болгарію, Румунію, Молдову.
Наша продукція реалізується на основному підприємстві в місті Рогатині та представництвах у Києві, Дніпрі, Одесі, Львові, а також для задоволення виробничих потреб замовників здійснюємо оперативну доставку продукції на склади покупців власним спеціалізованим транспортом.
   Також займаємось виготовленням ексклюзивної продукції, яка призначена виключно для конкретного споживача, що дає можливість замовнику максимально захистити свої товари від підробок. Це обумовлюється і сучасним індивідуальним дизайном, кольором і можливістю нанесення логотипів на продукції.
   Власне металооброблювальне виробництво, на якому використовуються інструментальні сталі європейської фірми "BÖHLER" та металооброблювальні центри провідних фірм "HAAS" (США), "MICRON" (Швейцарія) та інші дозволяють нам виготовляти прес-форми будь-якої складності для власних потреб та на замовлення.
   Колектив фірми "ЕЛІПС" не зупиняються на досягнутому, постійно вдосконалює своє виробництво, покращує сервіс.
За 15 років злагодженої та чіткої співпраці з постачальниками та замовниками підприємство завоювало авторитет надійного партнера. Наші принципи: відмінна якість, доступна ціна, мобільність доставки.
   Запрошуємо до співпраці всіх, кого зацікавила продукція фірми "ЕЛІПС", хто цінує стосунки, що базуються на партнерстві, прозорості, на взаємній повазі та розумінні.

 

Сертифікати

Про нас

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи
Про нас

Протокол державної санітарно-епідеміологічної експертизи

Протокол  державної санітарно-епідеміологічної експертизи
Про нас

Рекомендації виробника

Рекомендації виробника

ТзОВ ЕЛІПС. Всі права збережено

Створення сайтів в PBB-дизайн